DÖVME SANATÇILARI

Randevu ve Soru Formu
Cadde Dream Tattoo & Piercing Caddebostan İskele Sokak 15 34728 Caddebostan İstanbul (Caddebostan Barlar Sokağı. Mykanos Balıkçısı Üstü)
Telefon: (090) 216 360 1158 Email caddetattoos@gmail.com

Erkan Zarif

Erkan Zarif 1978 yılında, İstanbul Kadıköy’de dünyaya geldi. Eli kalem tuttuğundan beri, kalemi ve kağıdı elinden bırakmadı. Orta okul zamanlarından itibaren, çeşitli sanat atölyelerinde çıraklık yaptı. Liseyi bitirdiğinde ise, Türkiye’de ilk kez yapılan bir işe imzasını attı. Auto Show fuarında, bir arabaya baştan sona airbrush (hava destekli boyama) yaparak, dönemin bütün dergilerinde baş sayfada çıktı ve önemli sanatçılardan büyük övgüler aldı.

Her türlü yüzeye sanat icra etmesiyle bilinen Erkan Zarif’in çalışmalarına Türkiye’nin pek çok yerinde rastlayabilirsiniz. Bazen Kıbrıs’ta dokuz metrelik bir duvarda savaş sahnesi, bazen bir caminin tavan nakışında, bazen de lüks bir otelin kral dairesinin duvarında…

Erkan Zarif
Senem Büyükbalcı

Senem Büyükbalcı

Senem Büyükbalcı 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Okul hayatı boyunca sanat dallarıyla alakalı her etkinlikte var oldu. Küçük yaşlarından itibaren elinden düşürmediği kalemi onu bir ressam adayı olmaya kadar götürdü. Çeşitli atölyelerde resim yeteneğini geliştirdi.

2013 yılında 1 yıl boyunca süren dövme sanatı eğitiminin sonucunda 2014 yılında dövme sanatını icra etmeye başladı. İstanbul’un önde gelen dövme stüdyolarında sanatını

Dövme ile beraber resim çalışmalarına devam etmekte olan Senem Büyükbalcı şu an Tattoo Saloon ProTeam’de yer almakta.

Nagehan Fenman

Dünyanın sayılı şehirlerinden biri olan muhtesem istanbul’da 1992 yılında doğdu. Küçük yaslardan itibaren renklere olan ilgisi büyüdükçe tasarımla ve çizimle alakalı çoğu alana doğru yönelmesini sağladı . Bunu farkeden ailesi sayesinde çok çalışarak 2012 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Resim Bölümünü kazandı. Eğitiminin bir dönemini Erasmus programıyla Polonya’da gecirdi ve burada dövme sanatıyla tanıştı. Çesitli karma sergilere katıldı.

Resim çalışmalarını kağıt , duvar ve tuval gibi yüzeylerde gerçeklestirdiği minimalist düşüncelerini ve yaşamını tende bir masal haline getirmeye devam ediyor. Ne yapmak istersin diye ona bir gün sorarsanız size çok güzel bir masal çizeceğinden emin olabilirsiniz. Ölümsüz eserlerde böyle yaratılmaz mı?

Nagehan Fenman
Ersan Şahin

Ersan Şahin

Ersan Şahin Almanya Wetzlar’da 1992 yılında dünyaya geldi.Ailesinin çizim yeteneğinden ilham alarak küçük yaşlardan itibaren resimle ilgilenen Ersan 2000 yılında Türkiye’ye ailesi ile dönüş yaptı. Okul hayatına ilklerin şehri Uşak’da devam ederken Grafitti sanatına ilgi duymaya başladı ve çizimlerini bu yönde geliştirdi.

2013 Yılında üniversite öğrenimi için Ayvalığa yerleşen Ersan Mimari Restorasyon bölümünü bitirdi. Üniversitenin son senesinde dövme ile tanıştı.Üniversitenin ardından dünyanın sayılı şehirlerinden biri olan istanbul’a taşınan Ersan sanatını 2 yıl boyunca home studio da devam ettirdi.

Şu an çalışmalarına Tattoo Saloon ProTeam’de devam etmektedir.

TÜM ÇALIŞMALARIMIZI Instagram! ÜZERİNDEN GÖREBİLİRSİNİZ